Fotowoltaika Śląsk

WYMAGANIA

Dla kogo jest fotowoltaika
dla domu?

W naszej ofercie dla klientów z Katowic i województwa śląskiego znajduje się montaż fotowoltaiki do domu, firmy lub zakładu rolnego. Warunkiem koniecznym do stosowania systemu fotowoltaicznego jest posiadanie odpowiedniej ilości miejsca na dachu domu, budynku gospodarczego czy altany.

zalety-fotowoltaiki-w-domu

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną?

Zostaw nam kontakt do siebie, wystarczy telefon i instalacja jaką jesteś zainteresowany. Odezwiemy się na pewno.

Wybierz przeznaczenie
Podaj numer kontaktowy


KORZYŚCI

Jak przebiega instalacja
paneli fotowoltaicznych?

Montaż własnej instalacji fotowoltaicznej jest bardzo prosty. W pierwszej kolejności instalator dobierze na podstawie wyników pomiarów optymalną instalację fotowoltaiczną. Po przedstawieniu oferty i jej zaakceptowaniu, podpisywana jest umowa i od tej pory można przystąpić do montażu układu. Po zakończeniu prac zakład energetyczny wymienia licznik na dwukierunkowy i w tym momencie można w pełni cieszyć się własną elektrownią słoneczną.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać
fotowoltaikę w województwie śląskim?

Menzel Elektrotechnika jest dystrybutorem fotowoltaiki z Katowic, która gwarantuje najwyższą jakość i spore oszczędności. Każda instalacja jest dopasowana do możliwości konstrukcyjnych danego budynku, a rodzaj podłączenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb. Fotowoltaika Śląsk opracowana przez doświadczonych specjalistów cechuje się dbałością o najdrobniejsze detale i dokładnością wykonania poszczególnych części. W naszej ofercie dla indywidualnych użytkowników, właścicieli gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorców znajdują się instalacje fotowoltaiki ze Śląska renomowanych producentów, a to daje długoletnie działanie całego układu. Każda oferowana przez nas fotowoltaika Katowice jest bardzo dokładnie i skrupulatnie testowana pod kątem szczelności i wydajności, gdyż cały układ musi działać przez co najmniej kilkadziesiąt lat bez awarii. Wszyscy, którzy chcą mieć czystą energię i mniejsze rachunki za prąd, a także nie chcą być zależni od dostawców energii elektrycznej, powinni zamówić fotowoltaikę z Katowic od Menzel Elektrotechnika, która dba o środowisko naturalne i zapewnia wydajną, użyteczną i czystą energię.

ekologiczne-panele-fotowoltaiczne

oszczędność

90%

 

niższe rachunki
za prąd

 

Idealnie dopasowana instalacja potrafi zredukować rachunki za prąd – pozostają tylko opłaty stałe.

szybki zwrot

5-8 lat

 

wynosi średni
zwrot inwestycji

 

Szybki zwrot inwestycji już po kilku latach przy żywotności instalacji nawet do 40 lat – daje nam to kilkadziesiąt lat darmowej energii.

dofinansowanie

5000 zł + 18%*

 

dofinansowanie
+ zwrot podatku

 

Dzięki rządowym programom wspomagającym rozwój fotowoltaiki w Polsce dotacje te pokrywają nawet do 40% inwestycji.
*(oprocentowanie zależne od rodzaju opodatkowania klienta – może być 5,5% 8% 18% 19%)

Mieszkasz w województwie śląskim
i jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zostaw nam kontakt do siebie, wystarczy telefon i rodzaj instalacji jaką jesteś zainteresowany. Odezwiemy się na pewno.

Wybierz przeznaczenie
Podaj numer kontaktowy


panele-fotowoltaiczne-w-domu

Pozwól słońcu
pracować

 

i ciesz się z 90% oszczędności