Fotowoltaika Opole

WYMAGANIA

Dla kogo jest fotowoltaika
dla domu?

Mieszkasz w Opolu lub województwie opolskim? Poznaj naszą ofertę na montaż fotowoltaiki do domu, firmy lub zakładu rolnego. Wystarczy, że posiadasz odpowiednią ilość miejsca na dachu domu, budynku gospodarczego czy altany, by zacząć korzystać z systemu fotowoltaicznego. Sprawdź ofertę fotowoltaika Opole!

zalety-fotowoltaiki-w-domu

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną?

Zostaw nam kontakt do siebie, wystarczy telefon i instalacja jaką jesteś zainteresowany. Odezwiemy się na pewno.

Wybierz przeznaczenie
Podaj numer kontaktowy


KORZYŚCI

Jak przebiega instalacja
fotowoltaika Opole?

Montaż własnej instalacji fotowoltaicznej wcale nie jest taki straszny jak to się wydaje. Pierwszym punktem jest wizyta instalatora, który po pomiarach dobierze optymalną instalację fotowoltaiczną. Następnie przedstawi ofertę i po jej zaakceptowaniu i podpisaniu umowy następuje montaż układu. Po skończonej pracy zakład energetyczny przychodzi wymienić licznik na dwukierunkowy i od tej chwili klient w pełni cieszy się swoją elektrownią słoneczną.

KORZYŚCI

Dlaczego warto wybrać
fotowoltaikę w województwie opolskim?

Menzel Elektrotechnika to dystrybutor fotowoltaiki z Opola. Wszystkie instalacje wykonywane przez nasz zakład są dostosowane do potrzeb i możliwości danego budynku. Opracowana przez naszych specjalistów fotowoltaika opolskie to gwarancja najwyższej jakości i sporych oszczędności. Nasza oferta jest dedykowana dla indywidualnych użytkowników, właścicieli gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorców. Każdy system fotowoltaiki w Opolu jest dostarczany przez najlepszych producentów, a to daje pewność, że system będzie funkcjonował przez bardzo długi czas, a przez rachunki będą bardzo niskie. Każda fotowoltaika Opole jest po instalacji testowana i sprawdzana pod kątem wydajności i bezawaryjności, by system działał bezawaryjnie przez bardzo długi okres czasu. Oferta fotowoltaiki Opole jest przeznaczona dla wszystkich osób, które chcą mieć czystą i ekologiczną energię z paneli oraz niższe koszty poboru prądu. Fotowoltaika Opole od firmy Menzel Elektrotechnika to pewność dbania o środowisko i taniego prądu zebranego przez układzamontowany w pomieszczeniu.

ekologiczne-panele-fotowoltaiczne

oszczędność

90%

 

niższe rachunki
za prąd

 

Idealnie dopasowana instalacja potrafi zredukować rachunki za prąd – pozostają tylko opłaty stałe.

szybki zwrot

5-8 lat

 

wynosi średni
zwrot inwestycji

 

Szybki zwrot inwestycji już po kilku latach przy żywotności instalacji nawet do 40 lat – daje nam to kilkadziesiąt lat darmowej energii.

dofinansowanie

5000 zł + 18%*

 

dofinansowanie
+ zwrot podatku

 

Dzięki rządowym programom wspomagającym rozwój fotowoltaiki w Polsce dotacje te pokrywają nawet do 40% inwestycji.
*(oprocentowanie zależne od rodzaju opodatkowania klienta – może być 5,5% 8% 18% 19%)

Mieszkasz w województwie opolskim
i jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zostaw nam kontakt do siebie, wystarczy telefon i rodzaj instalacji jaką jesteś zainteresowany. Odezwiemy się na pewno.

Wybierz przeznaczenie
Podaj numer kontaktowy


panele-fotowoltaiczne-w-domu

Pozwól słońcu
pracować

 

i ciesz się z 90% oszczędności